O Nas

 

JASTRZĄB to Ośrodek Szkolenia, który powstał z myślą o profesjonalnym szkoleniu przyszłych kierowców. W czasie swojego funkcjonowania zyskał ogromne grono zadowolonych klientów. Profesjonalne i rzetelne przygotowanie przyszłych kierowców jest również wynikiem udziału instruktora w egzaminach państwowych prawa jazdy, dzięki czemu nasi kursanci już w trakcie szkolenia dowiadują się jak przebiega egzamin państwowy, są dokładnie przygotowani do wszystkich zadań egzaminacyjnych i znają kryteria oceny.

Jedną z kwestii, która Nas wyróżnia to wyposażenie pojazdów w zestaw profesjonalnych kamer egzaminacyjnych. Na podstawie zapisanego materiału filmowego analizujemy postęp w szkoleniu kandydata na przyszłego kierowcę. Na życzenie udostępniamy ten materiał osobie szkolonej – to świetna pamiątka dla potomnych 🙂

Jeżeli chcesz to zdajesz na samochodzie, którym jeździłeś/aś. A to już w znacznym stopniu zmniejsza stres egzaminacyjny.

ZAPRASZAMY


 

Naszą współpracę z kandydatami na kierowców zaczynamy od pomocy przy formalnościach związanych z rozpoczęciem kursu.

Zajęcia prowadzimy w dobrze wyposażonej sali wykładowej z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych. Dla osób szkolonych dostępny jest mini-bufet z kawą i herbatą.


 

DSC00778 DSC00779IMG_3177-cropslajd 2slajd 1 DSC00780 DSC00785